You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Прес-анонси

Проект "Твоя країна" запрошує на прес-конференцію

Запрошуємо Вас 2 травня 2015 року о 16:00 на прес-конференцію «Туристична привабливість Луцька очима молоді», яка відбудеться у рамках проекту «Твоя країна» у Волинському прес-клубі за адресою вул. Шевченка, 14.

На захід запрошено представника Центру туристичної інформації та послуг та державних службовців, які відповідають за розвиток туризму та інфраструктури у Волинській області.

Довідка:

Проект «Твоя країна» – це унікальна можливість для молоді пізнати різні куточки України, полюбити нові міста, познайомитися із неординарними особистостями, поспілкуватися за чашечкою чаю чи кави із відомими людьми та знайти нових друзів чи партнерів для власних проектів. За ці декілька днів учасники мають можливість потрапити на цікаві екскурсії, відвідати тренінги, пограти у незвичні ігри та переконатися, що туристичні місця – це не лише стандартні пункти від туроператора.

Проект був започаткований Євгеном Демченком, членом громадської організації «Фундація Регіональних Ініціатив» і спонукали його до цього події, які відбувалися наприкінці 2013 року. ФРІшник вирішив, що потрібно пізнавати свою країну, адже це один із ключів до розвитку успішної держави. Ідею було сформульовано наприкінці грудня 2013 року, а уже у День соборності України запустили проект «Твоя країна», який за декілька місяців набув популярності та триває і досі. Деякі міста уже провели «Твою країну» декілька раз.

Із усіх питань звертайтеся, будь ласка, за телефонами:

+ 38 (097) 7599655 – координатор проекту Мар’яна Метельська

+ 38 (096) 4359258 – координатор проекту Олег Кулінка

E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

 

Обідня кава з Гігою Ліпартеліані

Шановні колеги!

Запрошуємо на обідню каву з Гігою Ліпартеліані - журналістом Інформаціно-аналітичної агенції журналістських розслідувань "Репутація", політологом, автором резонансних журналістських розслідувань про путінський кримінальний режим, корупцію в Грузії, автора документального фільму про російсько-грузинську війну.

Розмова йтиме про Грузію, грузинський сценарій реформ, наскільки можливий такий сценарій в Україні, а також про журналістику і небезпеку професії... в Грузії, Україні, в світі. На Волині вже не вперше, давно цікавиться подіями в Україні і має що порівнювати.

Отож, 28 квітня о 16:00 у Волинському прес-клубі.
 

Медіа-кав’ярня з Марією Дмитрієвою

Шановні колеги!

Запрошуємо вас 2 квітня о 15:00 на зустріч із гендерною експерткою Марією Дмитрієвою.

Пані Марія – лучанка, нині проживає в Києві. Вона випускниця Програми академічних обмінів ім. Фулбрайта і в якості запрошеної гендерної експертки працювала в команді фахівців українських представництв ООН, Євросоюзу та Світового Банку над підготовкою Оцінки потреб з відбудови Донбасу. Цими днями перебуває в Луцьку на запрошення Інституту іноземної філології СНУ ім. Лесі Українки, де в рамках Тижня факультету проводить тренінг з гендерної освіти.

Не час говорити про гендер – скажете? Марія Дмитрієва доведе протилежне. У час Революції гідності вона неодноразово виступала на малій сцені Відкритого університету Майдану, де розповідала про актуальність боротьби за рівність прав і роль жіночого руху у творенні тієї Європи, до якої ми прагнемо. Зараз, в умовах війни, ця проблематика аж ніяк не втратила важливості – навіть навпаки, стала гострішою.

На медіа-кав’ярні з Марією Дмитрієвою будемо говорити про актуальну в контексті сучасних подій (війни, вимушених переселенців, участі жінок і чоловіків у цих подіях) тему  – роль ЗМІ у розвитку гендерної культури населення та політкоректність (як загалом у суспільстві, так і в медіа зокрема).

П.С.: Учасники заходу отримають довідки про участь у Програмі ім. Фулбрайта.

П.П.С.: Місце зустрічі і кави – Волинський прес-клуб.


 

Зустріч із Денисом Бігусом у Волинському прес-клубі

Шановні журналісти!

Запрошуємо вас у п"ятницю, 27 березня, на неформальну зустріч (медіа-каву) з керівником і ведучим антикорупційного проекту «Наші гроші» телеканалу ZIK Денисом Бігусом.

Початок - о 16:00

 

Коротка довідка:
  • у 2014 році Денис Бігус
    став лауреатом всеукраїнського конкурсу «Честь професії-2014»​ (Сюжет «Межигір’я-2. Версаль Іванющенка», за результатами якого ГПУ відкрила кримінальну справу)
  • після розслідування «Наших грошей» Мін"юст скасував результати тендеру на торгівлю конфіскатом.

 

Як зупинити епідемію серцево-судинних катастроф в Україні

Прес-конференція щодо реалізації на Волині Всеукраїнського проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» відбудеться в Луцьку 11 березня.

Участь у заході візьмуть Головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих», фахівці Національного інституту серцево-судинної хірургії  імені М. М. Амосова та Інституту педіатрії акушерства і гінекології.

Мета зустрічі - надати волинянам кваліфіковану інформацію щодо сучасних методів діагностики та лікування серцево-судинних захворювань та можливостей їх доступного отримання, а також  популяризувати здоровий спосіб життя та відповідальне ставлення до свого здоров’я.

Ініціаторами та організаторами проекту «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф» виступають ДУ «Національний інститут серцево-судинної хірургії імені М. М. Амосова НАМН» та Асоціація серцево-судинних хірургів України за сприяння Міністерства охорони здоров’я України та Національної академії медичних наук України.

Проект  стартував у вересні 2014 року у Черкасах. Протягом останніх місяців 2014 року відбулися поїздки до Сумської, Житомирської, Полтавської , Запорізької,  Вінницької, Дніпропетровської,Тернопільської областей, міст Богуслав Київської області та Новоград-Волинський Житомирської області.

Проект спрямований на вирішення низки питань підвищення якості надання медичної допомоги населенню та доступності високоспеціалізованої діагностики й лікування. Актуальність проблеми суттєво підвищується саме зараз. Одним із найнебезпечніших наслідків нинішньої ситуації в Україні є психологічний стан українців та вірогідний стрибок захворювань, у першу чергу серцево-судинної системи. Тому впровадження в усіх регіонах (з урахуванням місцевих особливостей) якісної та доступної діагностики, ургентної догоспітальної та госпітальної допомоги є питанням національної значущості.

Орієнтовна програма:

14.30 - Знайомство з роботою кардіологічної служби області. Спілкування з лікарями НІССХ імені М.М. Амосова, які проводять консультації мешканців області.

15.00 - Прес-конференція «Зупинити епідемію серцево-судинних катастроф»

У прес-конференції візьмуть участь:

Руденко Костянтин Володимирович - д. мед. н., головний позаштатний спеціаліст МОЗ України за спеціальністю «Хірургія серця і магістральних судин у дорослих»

Сіромаха Сергій Олегович - к. мед. н., гол. лікар НІССХ імені М. М. Амосова

Крикунов Олексій Антонович - д. мед. н., завідувач відділу інфекційного ендокардиту НІССХ імені М. М. Амосова НАМН

Давидова Юлія Володимирівна - д. мед. н., професор акушерських проблем екстрагенітальної патології ІПАГ

Труба Ярослав Петрович - зав. відділенням вроджених вад серця у новонароджених та дітей молодшого віку НІССХ імені М. М. Амосова НАМН

Сало Сергій Васильович - к. мед. н., завідувач відділення екстреної ендоваскулярної хірургії НІССХ імені М.М. Амосова

Кравчук Борис Богданович - к. мед. н., завідувач лабораторії електрофізіологічних, гемодинамічних та ультразвукових методів дослідження.

****

Захід відбудеться у Волинській обласній клінічній лікарні за адресою: проспект Президента Грушевського 21. Початок - о 14:30.


 
Сторінка 8 з 27

Архів

2022
січня
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook