You are here:
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Волинський прес-клуб

Волинський прес-клуб

лист.15

Працює «Гаряча лінія» з надання правової допомоги медіа

Нагадуємо, що для юридичної допомоги журналістам та редакціям  працює «гаряча» телефонна лінія.

Щоденно у робочі дні – з понеділка по п’ятницю – з 10-ї до 14-ї години безкоштовні юридичні консультації усім потребуючим надаватиме медіаюрист Ігор Федоренко. Телефон – 099-986-69-66.

«Гаряча лінія» працює в рамках проекту Тернопільського прес-клубу «Сприяння медіа реформам та розвитку регіональної журналістики» за підтримки «Медійної програми в Україні», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews.

 
лист.11

Зустрічайте 18 Мандрівний Docudays UA у Волинській області!

Із 25 листопада по 10 грудня на Волині відбуватиметься 18 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.

Перегляди й обговорення фільмів, дискусії відбуватимуться наживо у бібліотеках і навчальних закладах Луцька, Торчина, Нововолинська (із дотриманням карантинних норм), а також в онлайн-форматі – для всіх, хто проживає в різних куточках Волині і за межами.

Цьогорічна тема фестивалю – «Повне одужання».

Детальніше...
 
лист.10

Про передачу корпоративних прав

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«Звільняюся з посади головного редактора у зв’язку з переходом на роботу до органів місцевого самоврядування. Уклала з іншою засновницею редакції договір управління корпоративними правами товариства.  Але нотаріуси відмовляються завірити копію договору, яку мені необхідно надіслати до НАЗК. Яким чином можна вирішити цю проблему?».

Детальніше...
 
жовт.30

Про продаж частки в ТОВ іншому засновнику

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«Один з працівників редакції іде на пенсію і має намір продати свою частку іншому засновнику. Як оформити такий перехід частки?».

– Продаж частки у статутному капіталі товариства з обмеженою відповідальністю оформлюється шляхом укладання договору купівлі-продажу. Учаснику необхідно  письмово повідомити інших учасників товариства про продаж, ціну і розмір частки, що відчужується. Відповідно частини 3 статті 21 Закону України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» учасник товариства має право відчужити свою частку у статутному капіталі лише в тій частині, в якій вона є оплаченою. Крім договору купівлі-продажу продавець укладає із покупцем нотаріально посвідчений акт приймання-передачі частки у статутному капіталі товариства. Відповідно до першого абзацу частини 5 статті 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань» саме акт приймання-передачі частки є підставою для державної реєстрації змін до складу учасників у зв’язку з відчуженням частки.

Детальніше...
 
жовт.29

Про редакційні приміщення та Закон «Про оренду державного та комунального майна»

Юридичні консультації з діяльності друкованих ЗМІ. На запитання відповідає медіа-юрист проектів Тернопільського прес-клубу Ігор ФЕДОРЕНКО.

«Після роздержавлення наша редакція не переуклала договір оренди приміщення. Зараз в раді кажуть, що Закон України «Про оренду державного та комунального майна» не передбачає надання нам приміщення в оренду без аукціону. То чи діє норма закону про роздержавлення щодо оренди приміщення, і як нам бути в цій ситуації?».

Детальніше...
 
Сторінка 3 з 190

Архів

2022
січня
MoTuWeThFrSaSu
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

Ресурсний центр ГУРТ


Пошук

Наша сторінка на Facebook